Pošlite nám tip

Na sociálnej sieti nám chodilo množstvo správ vašich výtvorov, tak sme sa rozhodli spustiť nový systém v našej redakcii – systém vo forme emailovej komunikácie.


Sledujete rapové dianie vo svete a myslíte si, že by sme mali o tom napísať? Neváhajte a napíšte nám to na email smerujúci do redakcie. Do predmetu vás poprosíme napísať stručne výstižné pomenovanie k danej téme. Mimochodom, nezabudnite do správy napísať aj svoje meno (alebo iniciály). Ak náš tím napíše článok o danej téme, vaše ctené meno bude uvedené pri závere článku ako osoba, ktorá nám zaslala tip.

Poznáš niekoho, kto robí rap, freestyle, beatbox, beatmaking, akapely či covery? Oznám mu, že existuje portál Rapresent. Pošli nám jeho tvorbu tiež na redakčný email. Ak daná hudba osloví niekoho z našej redakcie, tak článok pôjde von a spolu s ním aj jeho promo. Prosíme, posielajte nám iba tipy, ktoré majú kvalitný zvuk. S niektorými hudobníkmi bude po čase možná aj spolupráca.

Ako nám poslať tip?

Pošlite nám email zo svojej mailovej schránky na redakcia@rapresent.eu. Do predmetu uveďte text vystihujúci obsah pošty. Nebojte sa s nami komunikovať. V prípade záujmu vám bude približne do 24 hodín odpovedané.

Prečo práve Rapresent?

Sme rýchlo rastúci hip-hopový portál v Čechách aj na Slovensku. Za našu krátku existenciu sme dosiahli dychberúcich čísel našej návštevnosti. Radi spolupracujeme a propagujeme nové mená a mladé talenty.

Čo si od toho sľubujeme my?

Nič, absolútne nič. Robíme len to o náš baví a napĺňame si našu prácu. Zároveň vám určitým spôsobom pomôžeme.


Ak by ste náhodou prejavili záujem stať sa členom našej redakcie, navštívte stránku Práca pre Rapresent.