Samey publikuje videoklip k tracku 1 z albumu MNKPD a zároveň spúsťa predaj merchu.

0

Samey už dlhšiu dobu sľuboval, že v skorej budúcnosti príde s novým albumom. Dnes je to realitou a ešte tento rok môžme očakávať Sameyove sólo, a takisto sóla aj jeho kolegov „haháčov„. Už je to nejaká doba, čo Samo na YouTube kanál FCK THEM, pod ktorým mimochodom vydáva celý album uverejnil track aj videoklip s názvom v dialke vidim svietit sidlisko, o ktorom sa aj dosť debatovalo ohľadom kradnutého beatu, no nakoniec sa to vyriešilo tak, že boli iba použité rovnaké sample, údajne.

Dnes Samey publikoval na YouTube nový track s názvom 1, prekvapivo so žiadnym „škriekaním“ ako sme boli doteraz zvyknutý, ku ktorému dodal zaujímavý vizuál doplnený o titulky, nie lyrics. Track 1 sa tak stáva druhým publikovaným trackom z albumu mama neviem kedy prídem domov. Okrem nového tracku reprezentant Haha Crew spustil aj predaj nového merchu mnkpd k albumu. Samey na svojom Instagrame taktiež oznamuje, že album je takmer hotový.

Videoklip ku tejto skladbe si pod záštitu zobral sám Samuel a Robert Revák, známy aj ako rrevak. Beat produkoval Marko Bröstl, ktorý mal nastarosti aj mix. Track zmastroval Vlado Meller.

Pre nahlásenie článku musíte byť najprv prihlásený.

Zakladateľ portálu Rapresent a milovník rapu.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here