Košickí raperi, ktorí majú veľkú šancu presadiť sa.

0

Väčšina známych slovenských raperov pochádza práve zo západu. Východ, avšak, tiež ukrýva svoje čaro. Zamerali sme sa na wanna-be raperov z planéty Košíc a vybrali práve tých, ktorý to myslia vážne a majú šancu preraziť.

LOSTERON DIAMOND

Slovák žijúci v Írsku s podobným príbehom ako Mega M. Losteron má za svoje pôsobenie možno viac spoluprác ako neoficiálne vydaných songov, ale to sa už čoskoro zmení. Tvrdá práca a prachy na štúdio robia zázraky. Pozrite si jeho ukážku z jeho skills. Losteron sa taktiež v minulosti venoval aj graffity.

 

SZOTY BANG

Niekým milovaný a niekým nenávidený. To je Szoty, ktorý má hejterov asi všetci vieme kde. Má za sebou dosť featov a v jeho videoklipe ku tracku „fon“ sa objavil a zapózoval aj Ego.

 

EVO D’RACE

Raper, ktorý už vydal svoje debutové ep s názvom Mechanik. V súčasnosti Evo pripravuje svoj nový projekt 1994 a jeho pilotnou skladbou je Errday.

 

MOBLESS GANG

Raperi, producenti a DJ – to je Mobless. Aj napriek tomu, že nemajú veľa publikovaných songov, v šuflíku ich ukrývajú trošku viac a na koncerte tak dokážu prekvapiť a spraviť veľkolepú show.

 

Na záver sme si pre teba pripravili anketu. Kto z vyššie uvedených interpretov je tvoj favorit?

Pre nahlásenie článku musíte byť najprv prihlásený.

Zakladateľ portálu Rapresent a milovník rapu.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here