Pozývame ťa na dlho očakávaný krst albumu ZVENSS od Tragikomixu

0
Je to krátka doba, čo žilinské zoskupenie Tragikomix v zostave Tesla (rap), Sven (produkcia, DJ-ing), Haarp (produkcia) a Komander (produkcia, mix a master) vydalo po dlhej dobe v podobe 10-tich rokoch album Z Východnej Európy Na Strechu Sveta (skr. Z.V.E.N.S.S.), ktorý pozostáva zo 17-tich skladieb. Jediné, čo môžme vytknúť, je 13-ta skladba, ktorá obsahuje úplné ticho.

Po páru mesiacoch si chlapci z TKX povedali, že by už trebalo usporiadať krst albumu, na ktorý sme určite všetci fanúšikovia dlho čakali. Ten sa nakoniec bude konať na dvoch miestach. Českí fans sa môžu tešiť, pretože krst sa bude konať už za mesiac a to 3. 11. 2017 v pražskej Uhelne. Slovenský krst sa bude konať 18. 11. 2017 v klube Enjoy Club v Žiline.

V prahe okrem Tragikomixu vystúpi aj Pil C ako special guest. Tesla do nedávna tvrdil, že nikoho na našej scéne nepozná a cení akurát tak Huga Bossa, ale tak vzťahy sa menia a vyzerá to že k lepšiemu. Lístky na pražský krst sú dostupné od dnes v predpredaji na Ticket Portal len za 230 Kč. Na mieste budú vstupy drahšie a to za 300 Kč.

Na krste v žilinskom Enjoy klube vystúpi ako special guest český zástupca grime-u Smack. Lístky v sieti Ticket Portal stoja 8,80 eur. Vstupenka na mieste bude stáť pevných 10 eur.

Hlavný predstaviteľ skupiny, Tesla, ktorý je mimochodom aj na covery albumu, prezradil v rozhovore pre Refresher, čo na ich koncerte môžeme očakávať. Okrem zelených byliniek sa môžeme tešiť aj na tanečnice na pódiu hore bez. Vraj to tak u Tragikomixu býva zvykom.


Redakcia Rapresentu pevne dúfa, že sa zúčastníte týchto krstov, čím podporíte legendárnu formáciu zo Slovenska a odídete s obrovským zážitkom. Tieto dva krsty budú jediné koncerty k albumu Z Východnej Európy Na Strechu Sveta. Viac info sa dozviete v Teslovek pozvánke.

Pre viac info sledujte udalosti na Facebooku alebo pravidelne kontrolujte tento príspevok, ku ktorému budú dodávané informácie.

 

 

PS: Čakajte od nás „raportáž“ zo žilinského krstu.

Pre nahlásenie článku musíte byť najprv prihlásený.

Zakladateľ portálu Rapresent a milovník rapu.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here