Titulky na očekávaný film All Eyez on Me o 2Pacovi jsou venku

1

Dlouho očekávaný životopisný film All Eyez on Me o legendě kterou všichni dobře známe je venku už delší dobu, tentokrát už i s českými titulky.

Tak jako The Notorious B.I.G., brooklynský rapper, který byl zastřelený půl rok po smrti 2Paca a má již dávno svůj vlastní film (The Notorious B.I.G. z roku 2009), tento rok v červnu šel do kin po několika letech příprav i životopisný film o Tupacovi. Film se jmenuje All Eyez on Me, po jeho stejnojmenné 4. studiové desce, která se stala jeho nejprodávanější a byla zároveň i jeho poslední deskou kdy byl na živu.

K filmu vydal včera české titulky DJ Beton, který přeložil i Pacovi básně a za to mu patří obrovský dík. Zároveň chceme napsat i o jeho webu (odkaz ZDE), který je celý věnovaný této velké ikoně rapu. Najdeš tam překlady básní, videoklipů, rozhovorů a dalších zajímavostí ze života 2Paca. Všechny videoklipy aj. pak najdeš na kanálu Vidme ZDE (nezapomeň dát follow).

Osobně jsem film již zhlédl a mám rozporuplné pocity. Film určitě nedoporučuji lidem, co znají od Paca pouze 2-3 tracky. Nicméně o tomhle budu psát až v samotné recenzi.

Náš web NEPODPORUJE pirátství, takže jsem nebudeme nahazovat žádné odkazy na film. Titulky si můžete stáhnout v článku ZDE.

Pre nahlásenie článku musíte byť najprv prihlásený.
Šéfredaktor magazínu Rapresent.eu. Mám rád striktní rap, nejvíc sleduji CZ/SK scénu a US. Je mi bližší tradiční boombap styl než trap. Dále jsem fanouškem horrorcoru a líbí se mi sci-fi témata. Proto je mým oblíbeným rapperem James Cole a za slovenskou scénu u mě vede Supa.
ZDIEĽAŤ

1 komentár

  1. Dj Beton je borec dezim palce follow uz ode me ma i od me zeny a brachy
    TUPAC je velka ikona Hip Hopu navždy jeho hvězda je nehasnoucí každý kdo se zajímá o rap musí znát jméno 2pac jinak at rap neposloucha protože legendy neumírají nikdy tak jako Elvis,Bruce Lee,Malcolm X mezi ne patří i Tupac Amaru Shakur

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here