Rytmus mal premiéru filmov v New Yorku na festivale! Čo chystá nové?!

0

The New York Hip Hop Film Festival je americký festival, na ktorom sa premietajú filmy, v ktorých je hip-hopová kultúra spojená s určitým príbehom. Tento ročník sa uskutočnil 3. až 6. augusta a za tú dobu tam boli premietané aj filmy od Rytmusa, konkrétne Priepasť a Eternal, ktoré sa tiež spájali s doteraz posledným Patrikovým sólo albumom Krstný Otec.

Rytmus – Eternal (Krstný Otec Prolog)

Rytmus za posledné roky stihol dostiahnuť mnoho úspechov. Album Krstný Otec sa stal 7x platinovým. Film Sídliskový Sen videlo už viac ako 120 000 ľudí. Film Priepasť obdržal cenu za najlepšie režírovanie a Eternal za najlepšie vizuálne efekty. Oba tieto filmy sa odohrali v New Yorku v National Black Theater v Harleme a tak sa dostali do väčšieho povedomia ľudí a zároveň dosiahli už spomínané ocenenia. Cenu Best of the Festival získal film See You Yesterday. Taktiež Eternal bol nominovaný na najlepšiu kinematografiu. Rytmus posúva svoje levely vyššie a už v zime, koncom roka, konkrétne 26. decembra 2017 chystá symfonický orchester, kde odohrá svoje najväčšie doteraz vydané hity. Okrem tohoto premiérového koncertu svojho druhu chystá na zimu ďalší film. Aký, to sa nechajme už prekvapiť.

Rytmus – Priepasť (Krstný Otec Epilog)

Naša redakcia z celého srdca gratuluje Patrikovi, poľským 9Liter Filmy a špeciálne režisérovi Błażejovi Jankowiakovi, ktorý stojí sa oboma týmito výtvormi.

Pre nahlásenie článku musíte byť najprv prihlásený.
Zakladateľ portálu Rapresent a milovník rapu.
ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here