Mega M uvádza pilotný track Rottweiler k jeho debutovému sólo albumu.

0

Oldschool, čo zabíja ich po novom,“ to je Mega M. Ten o svojom pripravovanom albume s názvom Rottweiler už dal vedieť svetu dávno. Do dnes sme od Mareka (krstné meno Megu M) dostávali len drobné informácie na sociálnych sieťach o albume alebo sme mali šancu vypočuť si ho na featuringoch či jeho sériu barov. Dnes, avšak, nastala zmena a veľký deň pre slovenský rap. Mega vydal pilotný track ROTTWEILER k jeho debutovému sólovému albumu, ktorý ako sme už spomínali nesie taký istý názov.

Mega v tomto tracku opisuje evolúciu svojho úspechu, od detských čias až po to, ako sa dostal k hudbe a kde je dnes. Beat do Rottweilera produkoval Megov kamarát a po novom už aj kolega P.A.T. Ako myslíme to kolega? Mega M sa oficiálne stal členom sublabelu Pozor Records (Tvoj Tatko Records), čo si môžeme všimnúť aj vo videoklipe, kde vejú vlajky s nápisom tohoto vydavateľstva a ku koncu videa ho uvíta sám zakladateľ Patrik “Rytmus“ Vŕbovský.

Vo videoklipe od MRouseMedia si môžeme všimnúť aj Marocka s Paterom. V pozadí taktiež zapózoval seneckéhý “hardcore cirkusant“ a veľký človek, ktorý tiež chystá album, Palermo. Mega M na záver použil verš: „Rottweiler, album roka,“ o čom určite niet pochýb, nakoľko Marek už stihol presvedčiť o tom veľký počet fanúšikov rapu svojimi doteraz vydanými prácami.

.

Zdroj:

YouTube

Pre nahlásenie článku musíte byť najprv prihlásený.
Zakladateľ portálu Rapresent a milovník rapu.
ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here