Nový Mixtape od Protivy 04970409 vol.2 vám vyrazí dych.

0

Mixtape obsahuje 14 songov, o ktorých toho veľa nevieme, väčšinu ani ako sa volajú, keďže len Standa si môže dovoliť vydať mixtape bez toho aby mal vymyslené názvy pesničiek. Ale mixtape je super.

Na Mixtape 04970409 vol.2 budeme okrem protivu počuť aj Psycho Rhymsa na prvom songu a Viktora Sheena hneď na druhom songu. V blízkej budúcnosti čakajte aj článok o Viktorovom novom albe Jungler, ktorý spomína aj v songu s Protivom.

Pár songov Protiva zverejnil už pred vydaním Mixtapu jeden z nich je napríklad song Vize, ktorý Protiva vydal aj s videoklipom už pred mesiacom. K tomuto songu vydal tak isto aj tielka ktoré už bohužiaľ nie su dostupné

Následne dneska zverejnil nový song s názvom Dech. Týmto nám predstavil meno ďalšieho songu na albume. Tento song vyšiel bohužiaľ bez videoklipu, ale kvalita songu je stále veľmi dobrá a Standovi fanúšikovia budú určite šťastní z jeho napredovaniu stále vpred.

Mená ďalších songov nám budú zverejnené postupom času a dúfame že Mixtape bude zverejnený na platforme Spotify tak ako všetky ostatné Standove Mixtapy. Koľko ich je už asi ani nespočítame. Ale ich kvalita je stále čim ďalej tým lepšia.

Vypočujte si celý Protivov Mixtape a dole do komentárov nám dajte vedieť čo sa vám na ňom páči najviac.

 

Pre nahlásenie článku musíte byť najprv prihlásený.
ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here