Aless a Majself s novým trackom Skúšajú ma

0

Ako isto všetci vieme, Aless postupne pridáva na youtube tracky zo svojho debutového albumu 18. Posledný track, ktorý zverejnila nesie na názov Skúšajú ma.

Aless je talentovaná rapperka, ktorá týmto trackom dokazuje, že žena môže rapovať a nemusí to nechávať na mužov. To, že žena patrí za nich, to je len mýtus. Aj keď ju skúšajú ide si svoje a je jej jedno ako to dopadne, pretože dôležité je robiť to, čo ťa baví, nie to, čo musíš robiť

Na feate sa objavil rapper Majself. Miestami sa vracia ku Kaliho tracku Čo s nimi, na ktorom spolupracoval. Ale je vidieť, že prešiel si to veľa a to berie ako výzvu a je na ňu pripravený.

Track bol nahratý v štúdiu La familia de sangre. O produkciu sa prostaral producent Handy beatz.

To, či je Aless je hodná ich slova a ich featu ťažko povedal, no nájde sa pár ľudí, pre ktorých je hodná ich slova. Medzi nich patria napríklad Ego respektíve Podzemgang – bez ktorého by Aless nebola na scéne. Ďalej to je DMS, s ktorými ma niekoľko featov a tiež len vďaka ním je tak vysoko. Ako poslední sa pridali Delik a Majself.

Veríme, že Aless bude pokračovať v tvorení hudby a získa si na svoju stranu ďalších rapperov, ktorí nebudú skúšať, či je hodná ich slova.

Zdroj:

Youtube

Pre nahlásenie článku musíte byť najprv prihlásený.
ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here